1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Arsim N.
Aktiviteti i fundit:
18 Mars 2017
Anëtarësuar:
3 Janar 2011
Postimet:
1,928
Pëlqimet:
237
Pikë nga trofetë:
183
Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

Arsim N.

Anëtar Legjendë, Mashkull

Arsim N. për herë të fundit ishte:
18 Mars 2017
  1. Arbnor123
   Arbnor123
   Pershendetje,deshta tjau bej nje pyetje lidhur me Tor Browser a ka ndonjeri njohuri se si mundem me blloku ,me an te mikrotik nuk kam mundur ta bllokoj as me windows server 2008R ,ose eshte i pa mpushtur ose une nuk kam ditur dhe per kete arsye kerkoj ndihmen e ndonjerit nga ju ,ose nese ben ta venosim ne tem te pergjithshme ndoshta marim informata ta mjaftueshme
  2. shqipe.k
   shqipe.k
   pershendetje kam nevoj per ndihme kam problem me celular nuk ndezet ne fakt e qet llogon samsung dhe nuk funksionon kam ristartuar me butunat e zerit dhe butuoni ne mees por asgjee tel eshte samsung galaxy ace gs5830
  3. Arbnor123
   Arbnor123
   Pershendetje kam nevoj per ndihme problemi qendron tek PC kur pe ndali prap po me starton vet qysh mundem me hjek auto ristart te komanda une po e kryj ne ket menyr po nuk po ak efekt
   My computer /Propertis/Advanced/Startup snd Recovery/Setings dhe te katrori i Automaticlly Restart nuk op eshte e vendosu Tiku spo diqk aka mundet me pas ......?
  4. Alb_!
   Alb_!
   Kthe pm e fundit o zotri
  5. KOZETA
   KOZETA
   pershendetje mund te me zgjidhni nje ushtrim te gjuhes c++ ju lutem
  6. nuzi2009
   nuzi2009
   Per cfare sherben kjo faqe it
   1. Arsim N.
    Arsim N.
    ITshqip apo informatika shqiptare eshte portal qe sjell te rejat rreth teknologjise, kurse ne forum te ketij portali mund te kerkoni ndihime apo diskutoni per qdo teme rreth informatikes
    2 Dhjetor 2014
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull