1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following armend zeqiri

 1. Euge1

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 24
  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 3. Semin

  Anëtar
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3