1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
armend zeqiri
Aktiviteti i fundit:
26 Nëntor 2023 në ora 13:54
Anëtarësuar:
2 Qershor 2013
Postimet:
409
Pëlqimet:
296
Pikë nga trofetë:
88

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Shtator 1992 (Mosha: 31)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Cegrane, Čegrane, Macedonia
Profesioni:
Webmaster

Shpërndaje faqen

armend zeqiri

Anëtar Aktiv, Mashkull, 31, nga Cegrane, Čegrane, Macedonia

http://buywebhosting.net 8 Shkurt 2016

armend zeqiri për herë të fundit ishte:
26 Nëntor 2023 në ora 13:54