1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
armend.durmishi
Aktiviteti i fundit:
20 Janar 2018 në ora 18:58
Anëtarësuar:
16 Shkurt 2015
Postimet:
163
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
18 Maj 1993 (Mosha: 24)
Vendndodhja:
Gjermani

Shpërndaje faqen

armend.durmishi

Anëtar Aktiv, Mashkull, 24, nga Gjermani

armend.durmishi për herë të fundit ishte:
20 Janar 2018 në ora 18:58