1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Armend Alimi
Aktiviteti i fundit:
14 Janar 2022
Anëtarësuar:
14 Janar 2022
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Shtator 1992 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Armend Alimi

Mashkull, 29

Armend Alimi për herë të fundit ishte:
14 Janar 2022