1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
arku
Aktiviteti i fundit:
30 Mars 2011
Anëtarësuar:
21 Mars 2011
Postimet:
22
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Ditëlindja:
7 Gusht 1992 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
#!/bin/bash

Shpërndaje faqen

arku

Anëtar, 28, nga #!/bin/bash

arku për herë të fundit ishte:
30 Mars 2011