1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Arian Al
Aktiviteti i fundit:
1 Shtator 2019
Anëtarësuar:
30 Korrik 2015
Postimet:
64
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
8
Ditëlindja:
1 Maj 1999 (Mosha: 20)
Vendndodhja:
Prizren
Profesioni:
Desinger

Shpërndaje faqen

Arian Al

Anëtar Fillestar, 20, nga Prizren

Arian Al për herë të fundit ishte:
1 Shtator 2019