1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
argjent_
Aktiviteti i fundit:
10 Prill 2020
Anëtarësuar:
29 Korrik 2015
Postimet:
48
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
28 Maj 1975 (Mosha: 45)

Shpërndaje faqen

argjent_

Anëtar, Mashkull, 45

argjent_ për herë të fundit ishte:
10 Prill 2020