1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following ArditS

 1. abdullah92

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. AgonAmiga

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 26
  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. ahmet123

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. aksham

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  919
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  48
 5. Bebi

  Mashkull, 42
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 6. Bushido King

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Klinë
  Postimet:
  515
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
 7. egzon111

  Anëtar, 28
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 8. Elira

  Anëtar Aktiv, Femër, nga Prishtina
  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
 9. Erma8

  Anëtar, Mashkull, 24
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 10. Euge1

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
 11. Fox

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  38
 12. [email protected]

  18
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 13. Gnt 123

  Anëtar, 24
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 14. Guess

  Femër, 19
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 15. ibraim1990

  Mashkull, 30
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 16. kubE

  Anëtar, Mashkull, 30
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 17. Lirimismaili

  Anëtar, 23
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 18. Mr.Naji

  Anëtar
  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 19. Nora04

  Anëtar, Femër, 24
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
 20. RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138