1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ardit8
Aktiviteti i fundit:
18 Maj 2019
Anëtarësuar:
25 Dhjetor 2016
Postimet:
18
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Nëntor 1998 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

Ardit8

Anëtar, Mashkull, 20

Money can't buy you happiness, but I'd rather cry in my ferrari ... 29 Dhjetor 2016

Ardit8 për herë të fundit ishte:
18 Maj 2019