1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ardit71717q
Aktiviteti i fundit:
22 Prill 2016
Anëtarësuar:
9 Tetor 2014
Postimet:
152
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Maj 1993 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

ardit71717q

Anëtar Aktiv, Mashkull, 26

ardit71717q për herë të fundit ishte:
22 Prill 2016