1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ardit Uka
Aktiviteti i fundit:
22 Maj 2020 në ora 19:42
Anëtarësuar:
e Premte
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Shkurt 1977 (Mosha: 43)

Shpërndaje faqen

Ardit Uka

Mashkull, 43

Ardit Uka për herë të fundit ishte:
22 Maj 2020 në ora 19:42