1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ardian Babloki
Aktiviteti i fundit:
5 Prill 2020 në ora 22:45
Anëtarësuar:
10 Mars 2019
Postimet:
6
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Nëntor 1992 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Ardian Babloki

Anëtar, Mashkull, 27

Ardian Babloki për herë të fundit ishte:
5 Prill 2020 në ora 22:45