1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ardian Ardian
Aktiviteti i fundit:
9 Korrik 2020 në ora 12:21
Anëtarësuar:
10 Mars 2019
Postimet:
72
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Dhjetor 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Ardian Ardian

Anëtar Fillestar, Mashkull, 24

Ardian Ardian për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Web MultiLanguage ?, 9 Korrik 2020 në ora 12:21