1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ardi Dushaku
Aktiviteti i fundit:
5 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
17 Maj 2015
Postimet:
10
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Dhjetor 1998 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Ardi Dushaku

Anëtar, Mashkull, 24

Ardi Dushaku për herë të fundit ishte:
5 Shkurt 2018