1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
arddi
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
8
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
./m00n\.
Profesioni:
work work day and night just to see a little light

Shpërndaje faqen