1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
arbri
Aktiviteti i fundit:
15 Janar 2020
Anëtarësuar:
31 Korrik 2019
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
15 Dhjetor 1968 (Mosha: 51)

Shpërndaje faqen

arbri

Femër, 51

Kam per te shitur 20k likes ne instagram. Nese dikush deshiron ti blej, mund te kontaktoj me mua. 31 Korrik 2019

arbri për herë të fundit ishte:
15 Janar 2020