1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
arbenshabiu
Anëtarësuar:
15 Korrik 2013
Postimet:
300
Pëlqimet:
32
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Viti
Profesioni:
Ekonomi - Banka Financa dhe Kontabilitet

Shpërndaje faqen