1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Arben Saliji
Aktiviteti i fundit:
20 Tetor 2015
Anëtarësuar:
8 Gusht 2014
Postimet:
21
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Shkurt 1998 (Mosha: 22)
Vendndodhja:
Tetov

Shpërndaje faqen

Arben Saliji

Anëtar, Mashkull, 22, nga Tetov

Arben Saliji për herë të fundit ishte:
20 Tetor 2015