1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Recent Content by aran92

 1. aran92
  Pa kartel viq me bilanc e kum perdore
  Postuar nga: aran92, 23 Qershor 2019 në ora 20:44 tek forumi: Shpenzime dhe Përfitime
 2. aran92
 3. aran92
 4. aran92
 5. aran92
 6. aran92
 7. aran92
 8. aran92
 9. aran92
  a ki marre para ndokush nga kjo pune
  Postuar nga: aran92, 12 Janar 2019 tek forumi: Depo
 10. aran92
  KUJEDES
  Postuar nga: aran92, 12 Janar 2019 tek forumi: Depo
 11. aran92