1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të aran92

 1. aran92 u përgjigjë tek tema PAYPAL PROBLEM Me Pagesa.

  Pa kartel viq me bilanc e kum perdore

  23 Qershor 2019 në ora 20:44
 2. aran92 postoi një temë të re.

  PAYPAL PROBLEM Me Pagesa

  E kum hap ni paypal Usa edhe me bajke shume mire per me ba pagesa me pranu etje tashe pom lyp mem indfiku edhe mi ka blloku do pare e...

  Forum: Shpenzime dhe Përfitime

  23 Qershor 2019 në ora 14:46