1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
apple2014
Aktiviteti i fundit:
17 Shkurt 2014
Anëtarësuar:
5 Tetor 2013
Postimet:
62
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Shkurt 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

apple2014

Anëtar Fillestar, Mashkull, 29

apple2014 për herë të fundit ishte:
17 Shkurt 2014