1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Appl
Aktiviteti i fundit:
30 Qershor 2018
Anëtarësuar:
9 Maj 2017
Postimet:
28
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Janar 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Appl

Anëtar, Mashkull, 29

Appl për herë të fundit ishte:
30 Qershor 2018