1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members anonymous1 is Following

 1. [email protected]

  Anëtar i Njohur, 25, nga Kosove
  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,480
  Pëlqimet:
  2,072
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  178
 4. Gëzim

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Drenica
  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  58
 5. ILazz.Os

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ferizaj05
  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,384
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
 7. sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 33, nga (*_*)
  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
 8. z3r0

  Anëtar Aktiv, 26, nga z++
  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
 9. Zyklon

  Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan
  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253