1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Anonymous.pr
Aktiviteti i fundit:
29 Janar 2018
Anëtarësuar:
14 Shkurt 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

Anonymous.pr

Mashkull

Easy money 14 Shkurt 2017

Anonymous.pr për herë të fundit ishte:
29 Janar 2018