1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ano0n
Anëtarësuar:
8 Tetor 2011
Postimet:
1,074
Pëlqimet:
108
Pikë nga trofetë:
83
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Maj 1996 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
../
Profesioni:
Forex Trader

Shpërndaje faqen

ano0n

Anëtar me Përvoj, Mashkull, 26, nga ../

I love sleeping to avoid problems. 24 Maj 2014

  1. F.A.
   F.A.
   Pershendetje ,
   Te ky link qe e postove te tema , u regjistrova po sme kerkoj as passaport as foto disi shum leht ke regjistrimi :) a vetem emaili dhe user name mjafton qe me mujt me punu aty ?
   FLM
   1. ano0n
    ano0n
    ska nevoj me verifku me pasaport, osht per zeland te re, amo osht international, e mu num um ka lyp
    veq nese don me shti pare prej bankes direkt duhesh me pas verifikum, amo kjo osht veq nese je prej zelandes te re
    8 Janar 2018
    F.A. pëlqen postimin.
   2. F.A.
    F.A.
    qysh muj me shti pare se spe shoh ket ni numerksi lllojo qe jon te tjerat walet , p.sh. 54ab83d68009ed8a58795a0f495 kshtu ?
    8 Janar 2018
   3. ano0n
    ano0n
    e ki aty nese zgjedh bitcoin ta qet bticoin adres me depozitu, nese e zgjedh ripple, ta qet ripple address me depozitu
    8 Janar 2018
    F.A. pëlqen postimin.
  2. esmamena
   esmamena
   ne te jemi besimtaret te nje zotit
  3. esmamena
   esmamena
   tema panvarsija e shqipris
  4. AXE
   AXE
   Mfal anoOn dashta me te pyt a je tu punu ne tespiring ende dhe a ke nxerr pare nga kjo.
  5. Redc0de
   Redc0de
   Hej shoki pershendetje e pash qe kishe postu qat postin rreth dizajn maicav , mpelqej shum po e pash qe e kishe bo ni koment qe kishe CC , nese kishe mujt me ma dhon naj njo valide ta kisha dit per nder. PEACE NICE WORK
  6. epi
   epi
   i nderuar, shume kisha pas qef me e ba kete pune qe ti ke prezantu per cka te falenderoj shume shume. ama do sene i kam te paqarta dhe kisha pas deshire me u taku me ty me bisedu e me pa mundesine edhe une me punu per cka kam shume nevoje. te lutem me shkruaj, gjithe te mirat e suksese
  7. ano0n
   ano0n
   I love sleeping to avoid problems.
   1. plami pëlqen postimin.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  4 Maj 1996 (Mosha: 26)
  Vendndodhja:
  ../
  Profesioni:
  Forex Trader
  Sistemi Operativ:

  Xp for llajf
  Dy drita t'autobusit, dy kaqureta t'knusit
  1 Sy i viqit, 5 qynka t'Obiliqit
  Rrnofshin antart e Itshqipit.

  Informacion shtesë