1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Andi ss
Aktiviteti i fundit:
2 Tetor 2019
Anëtarësuar:
22 Maj 2019
Postimet:
12
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
31 Janar 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Andi ss

Anëtar, Mashkull, 29

I certifikuar me ITE ne cisco networking academy IER academy CCNA, PCAP, CCNP, CCNA SECURIY, DHE CYBER SECURITY NE PROGRES 23 Maj 2019

Andi ss për herë të fundit ishte:
2 Tetor 2019
  1. Andi ss
   Andi ss
   I certifikuar me ITE ne cisco networking academy IER academy CCNA, PCAP, CCNP, CCNA SECURIY, DHE CYBER SECURITY NE PROGRES
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  31 Janar 1991 (Mosha: 29)
  CPU:

  AMD ryzen 7 3600
  Pllaka Amë:

  ASUS B450 AMD Ryzen 2 Micro ATX Gaming Motherboar
  HDD:

  WD Blue 1TB PC Hard Drive - 7200 RPM Class, SATA 6
  RAM:

  HyperX Kingston Technology FURY 2666MHz 8GB
  Kartela Grafike:

  Nvidia GeForce RTX 2060
  Sistemi Operativ:

  Ubuntu Linux
  Monitori:

  Sceptre E205W-16003R 20" 75Hz Ultra Thin Frameles
  PSU:

  EVGA 650 N1, 650W