1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Anakondd
Aktiviteti i fundit:
27 Korrik 2017 në ora 15:59
Anëtarësuar:
19 Shkurt 2017
Postimet:
208
Pëlqimet:
12
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Maj 1992 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Anakondd

Anëtar Aktiv, Mashkull, 25

Anakondd për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën CKA PO NDODH ME ADSENSEN, 27 Korrik 2017 në ora 15:59