1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
An95
Aktiviteti i fundit:
18 Janar 2019
Anëtarësuar:
9 Mars 2017
Postimet:
36
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Mars 1994 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

An95

Anëtar, Mashkull, 26

An95 për herë të fundit ishte:
18 Janar 2019