1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ami81
Aktiviteti i fundit:
26 Shtator 2017 në ora 23:46
Anëtarësuar:
30 Maj 2015
Postimet:
71
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
18 Shkurt 1981 (Mosha: 36)

Shpërndaje faqen

ami81

Anëtar Fillestar, Mashkull, 36

ami81 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Worpdress problem kush mundet me mndihmu ?, 26 Shtator 2017 në ora 23:46