1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Amant
Aktiviteti i fundit:
31 Maj 2015
Anëtarësuar:
27 Maj 2013
Postimet:
13
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Gusht 1998 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Amant

Anëtar, Mashkull, 21

Amant për herë të fundit ishte:
31 Maj 2015