1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Alvin-Al
Aktiviteti i fundit:
13 Janar 2016
Anëtarësuar:
13 Janar 2016
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Mars 1995 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Alvin-Al

Mashkull, 28

Alvin-Al për herë të fundit ishte:
13 Janar 2016