1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për @Alvi

 1. 20
  I dhënë: 30 Prill 2018

  Geek

  Keni arritur 500 postime geek.

 2. 15
  I dhënë: 8 Prill 2018

  Seriozisht i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja kanë arritur 100 pëlqime.

 3. 15
  I dhënë: 3 Mars 2018

  Facebook

  Lidh llogarin tuaj në Facebook, me llogarin ne ItShqip.com!

 4. 10
  I dhënë: 7 Shkurt 2018

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 5. 10
  I dhënë: 27 Janar 2018

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 6. 5
  I dhënë: 9 Janar 2018

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 7. 2
  I dhënë: 18 Dhjetor 2017

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 8. 1
  I dhënë: 13 Dhjetor 2017

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.

 9. 10
  I dhënë: 29 Nëntor 2017

  Urime Ditëlindjen!

  Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!