1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
@Alvi
Aktiviteti i fundit:
22 Prill 2018 në ora 19:57
Anëtarësuar:
28 Nëntor 2017
Postimet:
485
Pëlqimet:
106
Pikë nga trofetë:
68

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Nëntor 1998 (Mosha: 19)
Vendndodhja:
Albania
Profesioni:
Publisher

Shpërndaje faqen

@Alvi

Anëtar Aktiv, Mashkull, 19, nga Albania

http://newscorporationn.blogspot.com/2018/04/top-premium-free-templates-and-plugins.html 3 premium template and themes for free. 5 Prill 2018

@Alvi për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën ssh nga command promt, 22 Prill 2018 në ora 19:57