1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Altin Kiqina
Aktiviteti i fundit:
10 Korrik 2019
Anëtarësuar:
3 Shkurt 2019
Postimet:
1
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Shkurt 1995 (Mosha: 24)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

Altin Kiqina

Anëtar, Mashkull, 24

Rule number 1, never be number 2 25 Shkurt 2019

Altin Kiqina për herë të fundit ishte:
10 Korrik 2019