1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
alteo
Aktiviteti i fundit:
9 Maj 2019
Anëtarësuar:
9 Dhjetor 2017
Postimet:
14
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Prill 1983 (Mosha: 38)

Shpërndaje faqen

alteo

Anëtar, Mashkull, 38

alteo për herë të fundit ishte:
9 Maj 2019