1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
alpin-99
Aktiviteti i fundit:
18 Dhjetor 2016
Anëtarësuar:
15 Mars 2011
Postimet:
75
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
9 Prill 1997 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

alpin-99

Anëtar Fillestar, 24

alpin-99 për herë të fundit ishte:
18 Dhjetor 2016