1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
alking1
Aktiviteti i fundit:
4 Shtator 2018
Anëtarësuar:
15 Janar 2018
Postimet:
18
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Qershor 1998 (Mosha: 20)
Vendndodhja:
Podujevë

Shpërndaje faqen

alking1

Anëtar, Mashkull, 20, nga Podujevë

alking1 për herë të fundit ishte:
4 Shtator 2018