1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Alkeo
Aktiviteti i fundit:
7 Qershor 2023 në ora 20:36
Anëtarësuar:
7 Gusht 2017
Postimet:
1,138
Pëlqimet:
502
Pikë nga trofetë:
193
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Nëntor 7
Vendndodhja:
____
Profesioni:
Shkolle

Shpërndaje faqen

Alkeo

Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga ____

Alkeo për herë të fundit ishte:
7 Qershor 2023 në ora 20:36
  1. Ylber Jahiu
   Ylber Jahiu
   Pershendetje. une kam nje portal te cilin e kemi themelu gati 3muaj. kam nje fanpage me 1mi ndjekes dhe nje fanpage me 12mi. kesaj te fundit me 12 nuk mundem te ia ndryshoj emrin dhe ta bashkoj me ate qe ka 1mi qe eshte e faqes. Po ashtu kam nevoj per ndihme edhe ta bej faqe zyrtare te konfirmuar ne FB. Me ndihmon dhe me thuaj sa eshte kompenzimi
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  Nëntor 7
  Vendndodhja:
  ____
  Profesioni:
  Shkolle
  CPU:

  Intel
  HDD:

  1MB
  RAM:

  1KB
  Kartela Grafike:

  RTX
  Sistemi Operativ:

  Linux

  Informacion shtesë

  Firma

  Error 404 - Try Again