1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Alion
Aktiviteti i fundit:
8 Gusht 2020
Anëtarësuar:
20 Nëntor 2019
Postimet:
23
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Nëntor 25
Vendndodhja:
Italy
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

Alion

Anëtar, Mashkull, nga Italy

Passwords are like underwear: don't let people see it, change it very often, and you shouldn't share it with strangers. 20 Nëntor 2019

Alion për herë të fundit ishte:
8 Gusht 2020