1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Alfa
Aktiviteti i fundit:
18 Janar 2018
Anëtarësuar:
11 Tetor 2017
Postimet:
2
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Janar 1997 (Mosha: 23)
Vendndodhja:
"Shqiperi
Profesioni:
IT,WebDesign,Marketing,Programues,

Shpërndaje faqen

Alfa

Anëtar, Mashkull, 23, nga "Shqiperi

Alfa për herë të fundit ishte:
18 Janar 2018
  1. Alfa
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  27 Janar 1997 (Mosha: 23)
  Vendndodhja:
  "Shqiperi
  Profesioni:
  IT,WebDesign,Marketing,Programues,
  CPU:

  Intel
  Sistemi Operativ:

  Windows
  Pershendetje!Un jam "ALFA".Me pelqen teknologjia,ne vecanti bota virtuale e internetit online qe na e mundeson qasjen ne shume gjera.Me pelqen te jem nje programues ,aktualisht po mesoj programim ,po ashtu kam deshire krijimin e webfaqeve dhe aplikacioneve per mobil dhe pc.

  Informacion shtesë