1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Alex
Aktiviteti i fundit:
1 Prill 2020 në ora 20:15
Anëtarësuar:
15 Nëntor 2019
Postimet:
36
Pëlqimet:
26
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Prill 2000 (Mosha: 20)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

Alex

Anëtar, Mashkull, 20

Alex për herë të fundit ishte:
1 Prill 2020 në ora 20:15