1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Aleksia
Aktiviteti i fundit:
8 Janar 2019
Anëtarësuar:
26 Nëntor 2018
Postimet:
12
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
3 Qershor 1996 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Aleksia

Anëtar, Femër, 24

Sa Subscribers duhet ti kesh n youtube qe te fillosh te marresh lek ? 26 Nëntor 2018

Aleksia për herë të fundit ishte:
8 Janar 2019