1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Aleksi95
Aktiviteti i fundit:
27 Qershor 2019 në ora 02:26
Anëtarësuar:
10 Qershor 2019
Postimet:
27
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Maj 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Aleksi95

Anëtar, Mashkull, 24

Blej faqe facebook mbi 15k like 23 Qershor 2019 në ora 11:58

Aleksi95 për herë të fundit ishte:
27 Qershor 2019 në ora 02:26