1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
aleksander1
Aktiviteti i fundit:
26 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
22 Prill 2016
Postimet:
91
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Shkurt 1994 (Mosha: 24)
Vendndodhja:
tirane

Shpërndaje faqen

aleksander1

Anëtar Fillestar, Mashkull, 24, nga tirane

aleksander1 për herë të fundit ishte:
26 Shkurt 2018