1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Aleks.007
Aktiviteti i fundit:
29 Mars 2020 në ora 07:15
Anëtarësuar:
16 Gusht 2019
Postimet:
38
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
8
Ditëlindja:
20 Maj 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Aleks.007

Anëtar, 24

Pyetje Kam vendosur te punoj ne youtoube. A mund te me ndihmoni qe te kem sukses te kem sa me shum views 19 Tetor 2019

Aleks.007 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Cka eshte Google Adsense, si te pranohemi ne te, 29 Mars 2020 në ora 07:15