1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
AldiP
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2023
Anëtarësuar:
5 Janar 2019
Postimet:
40
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
28 Mars 1993 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

AldiP

Anëtar, Mashkull, 30

AldiP për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2023