1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Aldi1234
Aktiviteti i fundit:
19 Nëntor 2019 në ora 12:25
Anëtarësuar:
15 Shtator 2018
Postimet:
53
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
18
Ditëlindja:
28 Mars 1993 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

Aldi1234

Anëtar Fillestar, 26

Aldi1234 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Si mund te fitoj para on line (arbitrage method), 19 Nëntor 2019 në ora 12:25