1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
albtech
Aktiviteti i fundit:
29 Qershor 2017
Anëtarësuar:
4 Dhjetor 2016
Postimet:
12
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Tirane, Shqiperi

Shpërndaje faqen

albtech

Anëtar, Mashkull, nga Tirane, Shqiperi

"BEING MYSELF IN A WORLD THAT IS TRYING TO MAKE ME LIKE EVERYONE ELSE." 4 Dhjetor 2016

albtech për herë të fundit ishte:
29 Qershor 2017