1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Albozr

 1. AgonK

  Anëtar, 19
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. beni22

  Anëtar, Mashkull, 23
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. Leon Haziri

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. Leondin

  Anëtar, 19
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 5. LumiUnikking

  Anëtar
  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 6. NANO

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
 7. Riki.xh

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 31
  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
 8. tinushe95

  Anëtar, 25
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  3